Kalite Standartlarımız

Özel Estoria Polikliniği, hastalarımıza yüksek kaliteli ve güvenli tıbbi hizmetler sunmaktayız . Tıbbi işlemler için yurt dışına seyahat etme kararının korkutucu olabileceğini anlıyoruz, bu yüzden hastalarımızın mümkün olan en iyi bakımı almalarını sağlamak için her şeyde kaliteyi ve güvenliği önceliklendiriyoruz. Bu nedenle, Tıbbi Yönetim Kurulumuzun karşılaması gereken katı kalite standartları belirledik.

Kalite standartlarımız, varış öncesi planlamadan ameliyat sonrası bakıma kadar hizmetlerimizin her yönünü kapsar. Uluslararası kalite standartlarını karşılayan, saygın ve akredite klinikler ve doktorlarla özel olarak çalışıyoruz.

Her şeyden önce, lisanslı, deneyimli ve kendi alanlarında son derece yetenekli tıbbi sağlayıcılarla özel olarak çalışıyoruz. Sağlayıcılarımızın tıbbi uzmanlık ve profesyonellik için katı standartlarımızı karşıladığından emin olmak için onları yakından inceliyoruz.

Sağlayıcılarımızın niteliklerine ek olarak, tesis temizliği ve güvenliğini de önceliklendiriyoruz. Yüksek hijyen ve güvenlik protokolleri standartlarını sürdüren tıbbi tesislerle çalışıyoruz.

Özel Estoria Polikliniği, hasta memnuniyeti bizim için hayati önem taşımaktadır. Hastalarımıza, bize ulaştıkları andan tıbbi tedavilerinin tamamlanmasına kadar sorunsuz ve stresiz bir deneyim sunuyoruz 

Ek olarak, tıbbi turizmin sadece tıbbi işlemlerden ibaret olmadığını düşünüyoruz. Seyahat düzenlemeleri, konaklama rezervasyonları ile ilgileniyor ve hastalarımızın konaklamaları boyunca rahat ve desteklenmiş hissetmelerini sağlamak için kişiselleştirilmiş hizmetler sunuyoruz.

– Uzman Yönetim Paneli denetimi

– Tamamen incelenmiş tesisler

– Sadece JCI, TUV ve ISO onaylı klinisyenler

– Atanan doktor tarafından tam vaka yönetimi

– Tam refakatçi ve danışman hizmeti

– Tam tıbbi ve seyahat sigortası

– Evde yapılan ameliyat öncesi ve sonrası konsültasyonlar

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.